  • LSA28-S1S1-S36
LSA28-S1S1-S36
advertisement
Manufacturer No:
LSA28-S1S1-S36
Manufacturer:
ConductRF
HK JDW NO:
172-LSA28-S1S1-S36
Package:
Datasheet:
LSA28-S1S1-S36
Description:
CBL ASSY SMA PLUG 36"
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
LSA28-S1S1-S36
  • Packaging
    Bulk
  • Series
    LSA
  • Part Status
    Active
  • Color
    Blue
  • Gender
    Male to Male
  • Style
    SMA to SMA
  • Impedance
    50Ohms
  • Frequency (Max)
    18GHz
  • 1st Connector
    SMA Male Plug
  • 2nd Connector
    SMA Male Plug
  • Length
    36.00 914.40mm