  • LT6654BHS6-1.25#WTRMPBF
LT6654BHS6-1.25#WTRMPBF
advertisement
Manufacturer No:
LT6654BHS6-1.25#WTRMPBF
Manufacturer:
Analog Devices Inc.
HK JDW NO:
358-LT6654BHS6-1.25#WTRMPBF
Package:
Description:
V-Ref Precision 1.25V 10mA Automotive 6-Pin TSOT-23 T/R
Step5Bar-code shipping tag
LT6654BHS6-1.25#WTRMPBF
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Part Status
    Active
  • Pin Count
    6
  • Topology
    Series
  • Reference Type
    Precision
  • Line Regulation
    5ppm/V
  • Load Regulation
    25ppm/mA