  • LU1-005-600
LU1-005-600
advertisement
Manufacturer No:
LU1-005-600
Manufacturer:
Rosenberger
HK JDW NO:
688-LU1-005-600
Package:
Datasheet:
LU1-005-600
Description:
PRECISION 2.92 TESTCABLE VA
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
LU1-005-600
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    13 Weeks
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Feature
    Shielded
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Gender
    Female to Male
  • Style
    2.92mm to 2.92mm
  • Cable Type
    RTK 106
  • Impedance
    50Ohm
  • Frequency (Max)
    40GHz
  • 1st Connector
    2.92mm Female Jack
  • 2nd Connector
    2.92mm Male Plug
  • Length
    23.62 600.00mm