  • LU8-101-750
LU8-101-750
advertisement
Manufacturer No:
LU8-101-750
Manufacturer:
Rosenberger
HK JDW NO:
688-LU8-101-750
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
LU8-101-750
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Feature
    Shielded
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Gender
    Female to Male
  • Style
    2.4mm to 2.4mm
  • Cable Type
    RTK 125
  • Impedance
    50Ohm
  • Frequency (Max)
    50GHz
  • 1st Connector
    2.4mm Female Jack
  • 2nd Connector
    2.4mm Male Plug
  • Length
    29.53 750.00mm