  • LXD26-0450SW
LXD26-0450SW
advertisement
Manufacturer No:
LXD26-0450SW
HK JDW NO:
283-LXD26-0450SW
Step5Bar-code shipping tag
LXD26-0450SW
    Select All
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Weight
    0.441lb 200.03g
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Series
    LXD26 (26W)
  • Size / Dimension
    3.15Lx3.07W x 1.06 H 80.0mmx78.0mmx27.0mm
  • Feature
    OCP, OTP, OVP, SCP
  • Part Status
    Active
  • Power (Watts)
    26W
  • Approval Agency
    CE, cULus, EN
  • Efficiency
    86%
  • Voltage - Isolation
    3kV
  • Voltage - Input (Max)
    305VAC
  • Voltage - Input (Min)
    90VAC
  • Current - Output (Max)
    450mA
  • Voltage - Output
    29V~58V