  • LXM1624-12-63
LXM1624-12-63
advertisement
Manufacturer No:
LXM1624-12-63
HK JDW NO:
523-LXM1624-12-63
Package:
Datasheet:
LXM1624-12-63
Description:
MOD INVERTER CCFL DUAL 6W 12V
Step5Bar-code shipping tag
LXM1624-12-63
    Select All
  • Lifecycle Status
    OBSOLETE (Last Updated: 2 weeks ago)
  • Mount
    Chassis Mount
  • Mounting Type
    Chassis Mount
  • Series
    LXM1624-12-6x
  • Size / Dimension
    6.50Lx0.83W x 0.30 H 165mmx21mmx7.5mm
  • Output
    1800V
  • Voltage - Input
    12V
  • Height
    7.62mm