  • LXM1626-12-64
LXM1626-12-64
advertisement
Manufacturer No:
LXM1626-12-64
HK JDW NO:
523-LXM1626-12-64
Package:
Datasheet:
LXM1626-12-64
Description:
MOD INVERTER CCFL DUAL 6W 12V
Step5Bar-code shipping tag
LXM1626-12-64
  • Series
    LXM1626-12-6x
  • Size / Dimension
    6.50Lx0.83W x 0.30 H 165mmx21mmx7.5mm
  • Output
    1800V
  • Voltage - Input
    12V