  • LXM1643-12-61
LXM1643-12-61
advertisement
Manufacturer No:
LXM1643-12-61
HK JDW NO:
523-LXM1643-12-61
Package:
Datasheet:
LXM1643-12-61
Description:
MOD INVERTER CCFL QUAD 6W 12V
Step5Bar-code shipping tag
LXM1643-12-61
    Select All
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Lifecycle Status
    OBSOLETE (Last Updated: 3 weeks ago)
  • Number of Pins
    20
  • Series
    LXM1643-12-6x
  • Size / Dimension
    7.40Lx1.42W x 0.31 H 188mmx36mmx8mm
  • Output
    2000V
  • Voltage - Input
    12V
  • Height
    7.874mm