  • LXV150-052SW
LXV150-052SW
advertisement
Manufacturer No:
LXV150-052SW
HK JDW NO:
3415-LXV150-052SW
Step5Bar-code shipping tag
LXV150-052SW
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -35°C
  • Efficiency
    93 %
  • Voltage - Isolation
    3.75kV
  • Max Output Current
    2.88A
  • Power Dissipation-Max
    150W
  • Voltage - Output
    52V
  • Height
    39.878mm
  • Length
    226.06mm
  • Width
    67.564mm