  • M1061-11I155.5200
M1061-11I155.5200
advertisement
Manufacturer No:
M1061-11I155.5200
HK JDW NO:
668-M1061-11I155.5200
Description:
IC PLL JITTER ATTENUATOR 36CLCC
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
M1061-11I155.5200
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Part Status
    Active
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Output
    LVPECL
  • Frequency (Max)
    155.52MHz