  • M2004-01-644.5313T
M2004-01-644.5313T
advertisement
Manufacturer No:
M2004-01-644.5313T
HK JDW NO:
378-M2004-01-644.5313T
Package:
CLCC
Datasheet:
Description:
3.3V 644.5313MHz Clock Generators 36 Pins CLCC 36 Terminals Tape & Reel (TR)
Step5Bar-code shipping tag
M2004-01-644.5313T
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mount
    Surface Mount
  • Package / Case
    CLCC
  • Number of Pins
    36
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • JESD-609 Code
    e4
  • Pbfree Code
    yes
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Number of Terminations
    36
  • ECCN Code
    EAR99
  • Terminal Finish
    Gold (Au)
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    0°C
  • Terminal Position
    QUAD
  • Terminal Form
    NO LEAD
  • Peak Reflow Temperature (Cel)
    240
  • Number of Functions
    1
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Terminal Pitch
    0.64mm
  • Time@Peak Reflow Temperature-Max (s)
    NOT SPECIFIED
  • Pin Count
  • Temperature Grade
    COMMERCIAL
  • Number of Circuits
    1
  • Frequency (Max)
    644.5313MHz
  • Input
    LVTTL
  • PLL
    Yes
  • Telecom IC Type
    ATM/SONET/SDH SUPPORT CIRCUIT
  • Length
    9mm
  • Width
    9mm
  • Thickness
    2.8mm