  • M22-CA-12A
M22-CA-12A
advertisement
Manufacturer No:
M22-CA-12A
HK JDW NO:
607-M22-CA-12A
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
M22-CA-12A
  • Factory Lead Time
    3 Weeks
  • Panel Cutout Shape
    Round
  • Published
    2008
  • Type
    LED
  • Ingress Protection
    IP65
  • Panel Cutout Dimensions
    0.88 (22.35mm)
  • Voltage
    12V
  • Current
    8mA
  • Lens Style
    Square with Flat Top
  • Lens Size
    25.60mm