  • M2PJ-90A11-24AG
M2PJ-90A11-24AG
advertisement
Manufacturer No:
M2PJ-90A11-24AG
HK JDW NO:
607-M2PJ-90A11-24AG
Description:
INDICATOR GREEN REC.24V
Step5Bar-code shipping tag
M2PJ-90A11-24AG
  • Factory Lead Time
    18 Weeks
    Quick Connect
  • ECCN Code
    EAR99
  • Type
    LED
  • Reach Compliance Code
    unknown
  • Termination Style
    Quick Connect - 0.110 (2.8mm)
  • Panel Cutout Dimensions
    1.20 x 0.93 (30.50mm x 23.50mm)
  • Voltage
    24V
  • Lens Style
    Rectangle with Flat Top
  • Lens Size
    26.10mmx18.90mm