  • M2SJ-90A1-24SW
M2SJ-90A1-24SW
advertisement
Manufacturer No:
M2SJ-90A1-24SW
HK JDW NO:
607-M2SJ-90A1-24SW
Package:
Datasheet:
Description:
INDICATOR WHITE REC.24V
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
M2SJ-90A1-24SW
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    20 Weeks
  • Panel Cutout Shape
    Rectangular
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Termination
    Quick Connect
  • ECCN Code
    EAR99
  • Type
    LED
  • Reach Compliance Code
    unknown
  • Termination Style
    Quick Connect - 0.110 (2.8mm)
  • Panel Cutout Dimensions
    0.88 x 0.64 (22.35mm x 16.26mm)
  • Voltage
    24V
  • Current
    8mA
  • Lens Style
    Rectangle with Flat Top
  • Lens Size
    19.40mmx13.20mm