  • M3933/16-18N
M3933/16-18N
advertisement
Manufacturer No:
M3933/16-18N
HK JDW NO:
157-M3933/16-18N
Package:
SMA In-Line Module
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
M3933/16-18N
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    9 Weeks
  • Package / Case
    SMA In-Line Module
  • Packaging
    Bulk
  • Published
    2008
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Connector Type
    SMA
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Gender
    Male to Female
  • Additional Feature
    SMA
  • Power Rating
    2W
  • Max Power Dissipation
    2W
  • Construction
    COAXIAL
  • Impedance
    50Ohm
  • Frequency Range
    0Hz~18GHz
  • RF/Microwave Device Type
    FIXED ATTENUATOR
  • Operating Frequency-Max
    18000MHz