  • M55342K03B121ER
M55342K03B121ER
advertisement
Manufacturer No:
M55342K03B121ER
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-M55342K03B121ER
Package:
1005
Datasheet:
M55342K03B121ER
Description:
121kOhm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
M55342K03B121ER
  • Package / Case
    1005
  • Tolerance
    1%
  • Resistance
    121kOhm
  • Length
    2.67mm
  • Width
    1.27mm