  • M55342K03B301ERS3
M55342K03B301ERS3
advertisement
Manufacturer No:
M55342K03B301ERS3
HK JDW NO:
866-M55342K03B301ERS3
Package:
1005
Datasheet:
Description:
Thick Film, 301kOhm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
M55342K03B301ERS3
    Select All
  • Factory Lead Time
    7 Weeks
  • Package / Case
    1005
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Published
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    301kOhm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Composition
    Thick Film
  • Depth
    1.27mm
  • Length
    2.67mm