  • M55342K06B681DRWB
M55342K06B681DRWB
advertisement
Manufacturer No:
M55342K06B681DRWB
HK JDW NO:
866-M55342K06B681DRWB
Package:
0705
Datasheet:
Description:
Thick Film, 681Ohm, 1%,
Quantity:
In Stock : 71
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
M55342K06B681DRWB
    Select All
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Package / Case
    0705
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    681Ohm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Composition
    Thick Film
  • Depth
    1.27mm
  • Length
    2.03mm