  • M55342M05B12T0RS2
M55342M05B12T0RS2
advertisement
Manufacturer No:
M55342M05B12T0RS2
HK JDW NO:
866-M55342M05B12T0RS2
Package:
2208
Datasheet:
Description:
Thick Film, 12MOhm, 2%,
Step5Bar-code shipping tag
M55342M05B12T0RS2
  • Package / Case
    2208
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Tolerance
    2%
  • Temperature Coefficient
    300 ppm/°C
  • Resistance
    12MOhm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Composition
    Thick Film
  • Depth
    1.91mm
  • Military Standard
    MIL-PRF-55342
  • Length
    5.84mm