  • M55342M10B130DRTP
M55342M10B130DRTP
advertisement
Manufacturer No:
M55342M10B130DRTP
HK JDW NO:
866-M55342M10B130DRTP
Package:
1010
Datasheet:
Description:
Thick Film, 130Ohm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
M55342M10B130DRTP
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    300 ppm/°C
  • Resistance
    130Ohm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Composition
    Thick Film
  • Military Standard
    MIL-PRF-55342
  • Length
    2.67mm
  • Width
    2.54mm