  • M8340101K2000GAD04
M8340101K2000GAD04
advertisement
Manufacturer No:
M8340101K2000GAD04
HK JDW NO:
866-M8340101K2000GAD04
Step5Bar-code shipping tag
M8340101K2000GAD04
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    200Ohm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    1.4W