  • M8340101K3301GAD04
M8340101K3301GAD04
advertisement
Manufacturer No:
M8340101K3301GAD04
Manufacturer:
Vishay / Dale
HK JDW NO:
873-M8340101K3301GAD04
Step5Bar-code shipping tag
M8340101K3301GAD04
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    3.3kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    1.4W