  • M8340104K1002GGD03
M8340104K1002GGD03
advertisement
Manufacturer No:
M8340104K1002GGD03
Manufacturer:
Vishay / Dale
HK JDW NO:
873-M8340104K1002GGD03
Package:
SIP
Step5Bar-code shipping tag
M8340104K1002GGD03
  • Package / Case
    SIP
  • Number of Pins
    6
  • Tolerance
    2%
  • Number of Terminations
    6
  • Termination
    Pin
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    10kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    600mW
  • Terminal Pitch
    2.54mm
  • Depth
    2.49mm
  • Military Standard
    MIL-PRF-83401
  • Number of Resistors
    3
  • Length
    14.81mm