  • M8340106K4301GGDSL
M8340106K4301GGDSL
advertisement
Manufacturer No:
M8340106K4301GGDSL
HK JDW NO:
866-M8340106K4301GGDSL
Step5Bar-code shipping tag
M8340106K4301GGDSL
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    4.3kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    1W