  • M8340108K1501GGD03
M8340108K1501GGD03
advertisement
Manufacturer No:
M8340108K1501GGD03
HK JDW NO:
866-M8340108K1501GGD03
Step5Bar-code shipping tag
M8340108K1501GGD03
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mount
    Through Hole
  • Package / Case
    SIP
  • Number of Pins
    8
  • Tolerance
    2%
  • Number of Terminations
    8
  • Termination
    Pin
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    1.5kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    480mW
  • Terminal Pitch
    2.54mm
  • Depth
    2.49mm
  • Military Standard
    MIL-PRF-83401
  • Number of Resistors
    4
  • Length
    19.89mm