  • M8340109H5902FGUF
M8340109H5902FGUF
advertisement
Manufacturer No:
M8340109H5902FGUF
HK JDW NO:
866-M8340109H5902FGUF
Package:
SIP
Datasheet:
M8340109H5902FGUF
Step5Bar-code shipping tag
M8340109H5902FGUF
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    15 Weeks
  • Mount
    Through Hole
  • Package / Case
    SIP
  • Published
    2017
  • Series
    M83401
  • Tolerance
    1%
  • Number of Terminations
    10
  • ECCN Code
    EAR99
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    59kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Subcategory
    ARRAY/NETWORK RESISTOR
  • Packing Method
    Tube
  • Technology
    THIN FILM
  • Construction
    Molded
  • Resistor Type
    ARRAY/NETWORK RESISTOR
  • Military Standard
    MIL-PRF-83401
  • Lead Length
    3.43mm