  • M906-01-156.2500T
M906-01-156.2500T
advertisement
Manufacturer No:
M906-01-156.2500T
HK JDW NO:
668-M906-01-156.2500T
Package:
36-CLCC
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
M906-01-156.2500T
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    36-CLCC
  • Operating Temperature
    0°C~70°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    M906-01
  • Size / Dimension
    0.354Lx0.354W 9.00mmx9.00mm
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    VCSO (SAW)
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    156.25MHz
  • Output
    LVPECL
  • Base Resonator
    Crystal
  • Height Seated (Max)
    0.110 2.79mm