  • MA1.5KE22A
MA1.5KE22A
advertisement
Manufacturer No:
MA1.5KE22A
HK JDW NO:
523-MA1.5KE22A
Datasheet:
MA1.5KE22A
Step5Bar-code shipping tag
MA1.5KE22A
  • Lifecycle Status
    IN PRODUCTION (Last Updated: 3 weeks ago)
  • Operating Temperature
    -65°C~150°C TJ
  • Voltage - Breakdown (Min)
    20.9V
  • Power - Peak Pulse
    1500W 1.5kW
  • Clamping Voltage
    30.6V
  • Peak Pulse Current
    49A
  • Reverse Standoff Voltage
    18.8V
  • Peak Pulse Power
    1.5kW
  • Direction
    Unidirectional
  • Test Current
    1mA