  • MAAP-011232-TR0500
MAAP-011232-TR0500
advertisement
Manufacturer No:
MAAP-011232-TR0500
HK JDW NO:
482-MAAP-011232-TR0500
Package:
16-VFQFN Exposed Pad
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
MAAP-011232-TR0500
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    16-VFQFN Exposed Pad
  • Surface Mount
    YES
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Published
    2016
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Number of Terminations
    16
  • Voltage - Supply
    9V
  • Number of Functions
    1
  • Construction
    COMPONENT
  • Frequency
    100MHz~3GHz
  • Operating Temperature (Max)
    85°C
  • Operating Temperature (Min)
    -40°C
  • Power Supplies
    9V
  • Gain
    23dB
  • RF/Microwave Device Type
    WIDE BAND MEDIUM POWER
  • Input Power-Max (CW)
    20dBm
  • Characteristic Impedance
    50Ohm