  • MART100KP200CAE3
MART100KP200CAE3
advertisement
Manufacturer No:
MART100KP200CAE3
HK JDW NO:
523-MART100KP200CAE3
Step5Bar-code shipping tag
MART100KP200CAE3
  • Lifecycle Status
    IN PRODUCTION (Last Updated: 4 weeks ago)
  • Operating Temperature
    -65°C~150°C TJ
    Military, MIL-PRF-19500
  • Published
    1997
  • Voltage - Breakdown (Min)
    222V
  • Power - Peak Pulse
    100000W 100kW
  • Clamping Voltage
    392V
  • Peak Pulse Current
    256A
  • Reverse Standoff Voltage
    200V
  • Peak Pulse Power
    100kW
  • Direction
    Bidirectional
  • Test Current
    5mA