  • MASMCG22CA
MASMCG22CA
advertisement
Manufacturer No:
MASMCG22CA
HK JDW NO:
523-MASMCG22CA
Datasheet:
MASMCG22CA
Step5Bar-code shipping tag
MASMCG22CA
    Select All
  • Factory Lead Time
    18 Weeks
    DO-215AB, SMC Gull Wing
  • Supplier Device Package
    SMCG (DO-215AB)
  • Operating Temperature
    -65°C~150°C TJ
  • Voltage - Breakdown (Min)
    24.4V
  • Power - Peak Pulse
    1500W 1.5kW
  • Current - Peak Pulse (10/1000μs)
    42.2A
  • Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
    35.5V
  • Voltage - Reverse Standoff (Typ)
    22V