  • MAX6309UK47D2-T
MAX6309UK47D2-T
advertisement
Manufacturer No:
MAX6309UK47D2-T
HK JDW NO:
503-MAX6309UK47D2-T
Quantity:
In Stock : 9692
Step5Bar-code shipping tag
MAX6309UK47D2-T
  • Operating Temperature (Max)
    70°C
  • Supply Voltage-Max (Vsup)
    5.5V
  • Supply Voltage-Min (Vsup)
    1V
  • Supply Current-Max (Isup)
    0.016mA
  • Threshold Voltage
    +4.7V
  • Length
    2.9mm
  • Height Seated (Max)
    1.45mm
  • Width
    1.625mm
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Terminal Finish
    Tin/Lead (Sn85Pb15)
  • Additional Feature
    RESET THRESHOLD VOLTAGE IS 4.7V; MANUAL RESET INPUT
  • Terminal Pitch
    0.95mm