  • MAX6348XR33+
MAX6348XR33+
advertisement
Manufacturer No:
MAX6348XR33+
HK JDW NO:
699-MAX6348XR33+
Package:
SC-70, SOT-323
Datasheet:
Description:
3V 3 Terminals 3-Pin Voltage supervisor 1 Channels
Quantity:
In Stock : 4611
Step5Bar-code shipping tag
MAX6348XR33+
  • Package / Case
    SC-70, SOT-323
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C TA
  • JESD-609 Code
    e3
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Terminal Finish
    TIN
  • Peak Reflow Temperature (Cel)
    260
  • Supply Voltage
    3V
  • Terminal Pitch
    0.65mm
  • Qualification Status
    COMMERCIAL
  • Supply Voltage-Max (Vsup)
    5.5V
  • Voltage - Threshold
    3.3V
  • Length
    2mm