  • MAX6348XR43+
MAX6348XR43+
advertisement
Manufacturer No:
MAX6348XR43+
HK JDW NO:
503-MAX6348XR43+
Package:
SC-70, SOT-323
Datasheet:
Description:
3V 3 Terminals 3-Pin Voltage supervisor 1 Channels
Quantity:
In Stock : 11390
Step5Bar-code shipping tag
MAX6348XR43+
  • Package / Case
    SC-70, SOT-323
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C TA
  • JESD-609 Code
    e3
  • Terminal Finish
    Matte Tin (Sn)
  • Subcategory
    Power Management Circuits
  • Peak Reflow Temperature (Cel)
    260
  • Supply Voltage
    3V
  • Terminal Pitch
    0.65mm
  • Reach Compliance Code
    compliant
  • Qualification Status
    Not Qualified
  • Supply Voltage-Max (Vsup)
    5.5V
  • Voltage - Threshold
    4.3V
    100ms Minimum
  • Threshold Voltage
    +4.3V
  • Length
    2mm