  • MBA02040D3321DCT00
MBA02040D3321DCT00
advertisement
Manufacturer No:
MBA02040D3321DCT00
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-MBA02040D3321DCT00
Package:
Conformal
Description:
Through Hole 3.32kOhm, Thin Film,
Step5Bar-code shipping tag
MBA02040D3321DCT00
  • Package / Case
    Conformal
  • Tolerance
    0.5%
  • Termination
    Axial
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    3.32kOhm
  • Max Operating Temperature
    155°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Composition
    Thin Film
  • Military Standard
    Not
  • Diameter
    1.6mm
  • Length
    3.6mm