  • MBB02070C6499FC100
MBB02070C6499FC100
advertisement
Manufacturer No:
MBB02070C6499FC100
HK JDW NO:
886-MBB02070C6499FC100
Description:
64.9Ohms, 0.6W, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
MBB02070C6499FC100
  • Factory Lead Time
    14 Weeks
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
    MBB/SMA 0207 - Professional
  • Published
    2012
  • Size / Dimension
    0.098Diax0.256L 2.50mmx6.50mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±50ppm/°C
  • Resistance
    64.9Ohms
  • Max Operating Temperature
    155°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power (Watts)
    0.6W
  • Max Power Dissipation
    600mW
  • Diameter
    2.5mm
  • Length
    6.5024mm