  • MBB02070D5001BRP00
MBB02070D5001BRP00
advertisement
Manufacturer No:
MBB02070D5001BRP00
HK JDW NO:
886-MBB02070D5001BRP00
Package:
Conformal
Datasheet:
Description:
Through Hole 5kOhm, Thin Film,
Step5Bar-code shipping tag
MBB02070D5001BRP00
    Select All
  • Contact Plating
    Tin
  • Mount
    Through Hole
  • Package / Case
    Conformal
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    0.1%
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    5kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Composition
    Thin Film
  • Diameter
    2.5mm
  • Length
    6.3mm