  • MBB0207VC2491FC100
MBB0207VC2491FC100
advertisement
Manufacturer No:
MBB0207VC2491FC100
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-MBB0207VC2491FC100
Package:
Datasheet:
Description:
2.49kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
MBB0207VC2491FC100
  • Tolerance
    1%
  • Resistance
    2.49kOhm
  • Diameter
    2.5mm
  • Length
    6.5mm