  • MC-30632.7680KF-E5:PURESN
MC-30632.7680KF-E5:PURESN
advertisement
Manufacturer No:
MC-30632.7680KF-E5:PURESN
Manufacturer:
Epson
HK JDW NO:
262-MC-30632.7680KF-E5:PURESN
Package:
SMD/SMT
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
MC-30632.7680KF-E5:PURESN
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mount
    Surface Mount
  • Package / Case
    SMD/SMT
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Frequency
    32.768kHz
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    50kOhm
  • Load Capacitance
    6pF
  • Frequency Tolerance
    0.001%
  • Height
    2.54mm
  • Length
    8.001mm
  • Width
    3.2004mm