  • MC-405 32.7680K-A0:ROHS
MC-405 32.7680K-A0:ROHS
advertisement
Manufacturer No:
MC-405 32.7680K-A0:ROHS
HK JDW NO:
262-MC-405 32.7680K-A0:ROHS
Package:
4-SOJ, 2.29mm pitch
Step5Bar-code shipping tag
MC-405 32.7680K-A0:ROHS
    Select All
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    4-SOJ, 2.29mm pitch
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    MC-405
  • Size / Dimension
    0.378Lx0.160W 9.60mmx4.06mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Frequency
    32.768kHz
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    50kOhms
  • Load Capacitance
    12.5pF
  • Frequency Tolerance
    ±20ppm
  • Height Seated (Max)
    0.142 3.60mm