  • MC-406 32.7680K-E0:PURE SN
MC-406 32.7680K-E0:PURE SN
advertisement
Manufacturer No:
MC-406 32.7680K-E0:PURE SN
HK JDW NO:
262-MC-406 32.7680K-E0:PURE SN
Package:
4-SOJ, 2.29mm pitch
Step5Bar-code shipping tag
MC-406 32.7680K-E0:PURE SN
  • Series
    MC-406
  • Size / Dimension
    0.378Lx0.160W 9.60mmx4.06mm
  • Part Status
    Active
  • Frequency
    32.768kHz
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    50kOhms
  • Load Capacitance
    6pF
  • Frequency Tolerance
    ±20ppm
  • Height Seated (Max)
    0.142 3.60mm
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Package / Case
    4-SOJ, 2.29mm pitch
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C