  • MCBFS7330-100MU
MCBFS7330-100MU
advertisement
Manufacturer No:
MCBFS7330-100MU
HK JDW NO:
3958-MCBFS7330-100MU
Step5Bar-code shipping tag
MCBFS7330-100MU
    Cut Tape
  • Published
    2011
  • Lead Pitch
    12.7mm
  • Inductance
    10 μH
  • Max DC Current
    6.5A
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    40mOhm
  • Inductance Tolerance
    20%
  • RMS Current (Irms)
    3.9A
  • Height
    18.5mm
  • Width
    15.24mm