  • MCBFS7330-470MU
MCBFS7330-470MU
advertisement
Manufacturer No:
MCBFS7330-470MU
HK JDW NO:
3958-MCBFS7330-470MU
Step5Bar-code shipping tag
MCBFS7330-470MU
  • Lead Pitch
    12.7mm
  • Inductance
    47 μH
  • Max DC Current
    3A
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    97mOhm
  • Inductance Tolerance
    20%
  • RMS Current (Irms)
    2.8A
  • Width
    15.24mm