  • MCR006YZPF6810
MCR006YZPF6810
advertisement
Manufacturer No:
MCR006YZPF6810
HK JDW NO:
687-MCR006YZPF6810
Package:
0201
Datasheet:
Description:
681Ohm,
Quantity:
In Stock : 6457
Step5Bar-code shipping tag
MCR006YZPF6810
  • Package / Case
    0201
  • Resistance
    681Ohm
  • Power Rating
    50mW
  • Voltage - Rated DC
    25V