  • MCR01MRTD2050
MCR01MRTD2050
advertisement
Manufacturer No:
MCR01MRTD2050
HK JDW NO:
687-MCR01MRTD2050
Datasheet:
MCR01MRTD2050
Description:
Quantity:
In Stock : 15436
Step5Bar-code shipping tag
MCR01MRTD2050
  • Resistance
    205Ohm
  • Power Rating
    63mW
  • Voltage - Rated DC
    50V