  • MCR01MZPD1472
MCR01MZPD1472
advertisement
Manufacturer No:
MCR01MZPD1472
HK JDW NO:
687-MCR01MZPD1472
Datasheet:
MCR01MZPD1472
Description:
Quantity:
In Stock : 4835
Step5Bar-code shipping tag
MCR01MZPD1472
  • Resistance
    14.7kOhm
  • Power Rating
    63mW
  • Voltage - Rated DC
    50V