  • MCR10ERTD2554
MCR10ERTD2554
advertisement
Manufacturer No:
MCR10ERTD2554
HK JDW NO:
687-MCR10ERTD2554
Package:
0805
Datasheet:
MCR10ERTD2554
Description:
Quantity:
In Stock : 14490
Step5Bar-code shipping tag
MCR10ERTD2554
  • Package / Case
    0805
  • Resistance
    2.55MOhm
  • Power Rating
    100mW
  • Voltage - Rated DC
    150V