  • MCR10ERTD3160
MCR10ERTD3160
advertisement
Manufacturer No:
MCR10ERTD3160
HK JDW NO:
687-MCR10ERTD3160
Package:
0805
Datasheet:
MCR10ERTD3160
Description:
316Ohm,
Quantity:
In Stock : 16851
Step5Bar-code shipping tag
MCR10ERTD3160
  • Package / Case
    0805
  • Resistance
    316Ohm
  • Power Rating
    100mW
  • Voltage - Rated DC
    150V