  • MCR10ERTD3651
MCR10ERTD3651
advertisement
Manufacturer No:
MCR10ERTD3651
HK JDW NO:
687-MCR10ERTD3651
Package:
0805
Datasheet:
MCR10ERTD3651
Description:
3.65kOhm,
Quantity:
In Stock : 1548
Step5Bar-code shipping tag
MCR10ERTD3651
  • Package / Case
    0805
  • Resistance
    3.65kOhm
  • Power Rating
    100mW
  • Voltage - Rated DC
    150V