  • MCRNLA08G0474B0E
MCRNLA08G0474B0E
advertisement
Manufacturer No:
MCRNLA08G0474B0E
Manufacturer:
Multicomp
HK JDW NO:
3958-MCRNLA08G0474B0E
Package:
SIP
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
MCRNLA08G0474B0E
  • Package / Case
    SIP
  • Number of Pins
    8
  • Tolerance
    2%
  • Temperature Coefficient
    200 ppm/°C
  • Resistance
    470kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Voltage - Rated
    100V
  • Power Rating
    200mW
  • Voltage - Rated DC
    100V
  • Number of Elements
    7
  • Width
    5.08mm